مدیریت امور پردیس های استان کرمان پردیس خواجه نصیر الدین طوسی کرمان

در سومین شورای پردیس خواجه نصیرالدین طوسی دانشگاه فرهنگیان کرمان:
مسائل آموزشی با حضور مدیران گروه های آموزشی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان در سومین شورای پردیس خواجه نصیرالدین طوسی که با حضور مدیران گروه‌های آموزشی و در دفتر دکتر صابری سرپرست پردیس برگزار شد، دکتر صابری ضمن تبریک میلاد حضرت مسیح علیه السلام و با ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌های آموزشی و کلاس‌های درسی دانشجویان، اظهار امیدواری کرد که با تلاش همه همکاران، ترم جاری به نحو احسن به پایان رسانده شود. وی همچنین تاکید کرد که بررسی صلاحیت تدریس اساتید مدعو در چند روز آینده انجام گردد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عرب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان ضمن اشاره به رفتار متواضعانه و مهربانانه حضرت عیسی علیه السلام و سبک‌های زندگی سالم در سایر ادیان الهی اظهار داشت: در دین اسلام نیز محبت، احترام و عذرخواهی مورد تأکید می‌باشد.

در ادامه محمدی مسئول حراست پردیس ضمن تشکر از تلاش‌های کلیه همکاران و اشاره به موضوع صلاحیت اساتید گفت: جذب اساتید با همکاری نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیران گروه‌ها و حراست باعث شده تا حداقل حاشیه را داشته باشیم. وی همچنین ضمن تشکر از حوزه آموزشی از بهبود وضعیت آموزشی در ترم جاری سخن گفت.

 بنابر این گزارش در ادامه مسئول بسیج اساتید و کارشناسان آموزشی، کارورزی و تربیت بدنی به ایراد سخن پرداخته و نقطه نظرات خود را بیان داشتند.


نظرات کاربران