مدیریت امور پردیس های استان کرمان پردیس خواجه نصیر الدین طوسی کرمان

با حضور ریاست دانشگاه فرهنگیان استان کرمان
اولین جلسه کارگروه اجرایی مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ برگزار شد.

زمان و مکان انجام مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش در استان کرمان توسط کارگروه اجرایی، از 30 دی ماه 8 بهمن ماه در پردیس خواجه نصیرالدین طوسی (برادران) تعیین گردید.

به گزارش دانشگاه فرهنگیان استان کرمان جلسه کارگروه اجرایی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش با حضور دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، دکتر براهویی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام و المسلمین ابوذر عرب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان، رؤسای پردیس‌های برادران و خواهران و سایر اعضا در محل دفتر مدیریت دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر توان در سخنانی ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به تشریح حوادث اخیر از جمله شهادت جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیما و درگذشت تعدادی دیگر در مراسم تشییع پیکر سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و پورجعفری در کرمان پرداخت و این جریانات را درسی برای مسئولین دانست که با تدبیر و حساسیت لازم امور را اداره کرده و نگذارند چنین فاجعه هایی رخ دهد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان در ادامه گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی برای نظام، ارزش بسیار بالایی داشت و از استعدادهای خدادادی خوبی از جمله شجاعت بسیار بالا و تدبیر لازم در حل و فصل مسائل برخوردار بود و همیشه زمینه را به نفع نظام و انقلاب پیش می برد ولی متأسفانه نظام ایشان را از دست داد هرچند که ایشان خود همیشه طالب شهادت بود و از همه می خواستند برایشان دعا نموده تا شهادت نصیبشان گردد.

دکتر توان در ادامه گفت: تشییع پیکر پاک و مطهرسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث انسجام، وحدت، همدلی و یکپارچگی مردم شد. همچنین حمله موشکی به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق قدرت ایران را در سطح منطقه و جهان به همگان نشان داد.

دکتر توان در ادامه ضمن اشاره به اهمیت مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی، گفت: مسئله مصاحبه همواره از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد و به همین جهت این جلسه را برگزار نموده ایم تا در خصوص انجام فرایند مصاحبه هماهنگی های لازم انجام شود.

سپس دکتر براهویی معاون اداره کل آموزش و پرورش استان، در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ابرمرد سپاه اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی از خداوند متعال برای ایشان و همراهان شهیدش علو درجات را خواستار شد.

وی ضمن قدردانی از دانشگاه فرهنگیان استان جهت برگزاری مصاحبه‌ها اظهار داشت: در برخی از رشته‌ها با چالش‌هایی روبرو هستیم که امید است با تدابیر لازم مشکلات برطرف گردد.

برآهویی درادامه درخصوص تعداد سهمیه‌های هر رشته و پذیرفته شدگان در آن رشته توضیحاتی ارائه نمود.

بنابر این گزارش در ادامه جلسه پیرامون فرایند انجام مصاحبه، زمان و مکان برگزاری آن بحث و تبادل نظر گردیده و تصمیماتی اتخاذ شد که از آن جمله می توان به زمان برگزاری از تاریخ ۳۰دیماه لغایت ۸ بهمن ماه در پردیس خواجه نصیرالدین طوسی اشاره داشت.


نظرات کاربران