مدیریت امور پردیس های استان کرمان پردیس خواجه نصیر الدین طوسی کرمان

پیام رئیس دانشگاه فرهنگیان کرمان به مناسبت نوروز 1399

بسم الله الرحمن الرحیم

 


سلام

فرارسیدن نوروز این عید باستانی و آغاز سال نو (سال 1399)، که توسط مقام معظم رهبری مزین به نام "سال جهش تولید"شده است را به همه ملت ایران  به خصوص به خانواده محترم دانشگاه فرهنگیان کرمان؛ دانشجویان عزیز، اساتید معظم وکارکنان محترم وخدوم تبریک عرض می کنم و از خدای مهربان برای همه سالی همراه با سلامتی، شادی و سربلندی آرزومندم.

 در سال 98 کشور عزیز ما به رغم برخی حوادث شیرین،  دستخوش حوادث تلخ و سختی از جمله، سیل، زلزله، شهادت سردار نامدار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم عزیز ودر آخر سال رواج «کوید ١٩» بود  که این ویروس خطرناک زندگی مردم جهان را دستخوش بهم ریختگی کرد وجان هزاران انسان را گرفت و همچنان در حال گرفتن است. اما با وجود ادامه این بلا در کشور ، امید است همه ما با شکیبایی و رعایت کردن توصیه‌های بهداشتی دست‌اندرکاران متخصص مثل در خانه ماندن، از مسافرت درون شهری و برون شهری غیرضروری پرهیز کردن و مخصوصاً از دید و بازدیدها صرف‌نظر کردن و … به یاری خداوند با این آفت و بلای بزرگ با جان و دل مبارزه کنیم و با اندیشیدن به حفظ جان خود و زندگی دیگران، بزرگترین وظیفه دینی، ملی و انسانی خود را انجام دهیم، از این آزمون بزرگ پیروز بیرون آمده و از آفت مصون بمانیم.

ویروس کرونا، ازابتدای ترم جاری کلاس های آموزشی دانشگاه ما را همانند سایر دانشگاه های کشور به تعطیلی کشاند و برنامه های دانشگاه را مختل کرد.از این رو، از دانشجومعلمان عزیز تقاضا دارم وتأکید می کنم  به برنامه های درسی ارایه شده در فضای مجازی توجه جدی کنند، با اساتید محترم مربوطه در ارتباط باشند و به مطالعه دروس خود بپردازند تا  این خلأ  تا حدی جبران شود.

در پایان شفای همه بیماران و شادی روان جان باختگان را از خداوند منان طلب می‌کنم و امیدوارم تا هرچه زودتر شاهد رخت بر بستن این آفت خانمانسوز از عرصه زندگی بشر باشیم.

 

                                                                                                                                                                                                                                                         نوروز 1399

                                                                                                                                                                                                                                                      دکتر عباس توان

                                                                                                                                                                                                                                              رئیس دانشگاه فرهنگیان کرمان

 


نظرات کاربران